| NuConteazaShinee a întrebat:

Cine este fan anime si stie foarte bine engleza si este interesat sa fie traducator/traducatoare sa imi dea PM

Răspuns Câştigător
| MaeRiAh a răspuns:

Ce fel de anime? sau imi poti da siteul la care vrei traducatoriiiiiiii?

| NuConteazaShinee explică (pentru MaeRiAh):

Poti sa imi trimiti un mesaj private cu id-ul tau pentru ca nu pot sa iti trimit mesaje pe private deorece sunt junior

4 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

I know english.

| PinkPanther a răspuns:

Ok, si daca devenim traducatori ce castigam? Inafara de experienta. Daca castig ceva pentru timpul alcocat acestei activitati, ma intereseaza

| NuConteazaShinee explică:

Adryana nu pot sa iti trimit mesaje private