| 拉维尼亚 a întrebat:

Cine este reprezentantul Eurovision din acest an din Suedia si cand are loc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Robin Stjernberg. Prima semifinala internationala are loc pe 16 mai, daca nu ma insel.
Sad fact: cantaretul de muzica J-Rock din Seremedy, Yohio, a participat si el la Eurovision Suedia insa a iesit pe locul doi sad Si chiar speram ca Yohio sa reprezinte Suedia, desi sunt sigura ca ar fi primit multe critici datorita stilului lui (stii cum sunt europenii, ar fi spus ca e gay etc.)

| 拉维尼亚 explică (pentru ピンク):

Si eu am auzit ca Yohio a participat si imi doream foarte mult sa reprezinte Suedia, imi pare foarte rau ca nu a intrat sad sad

2 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Terese Fredenwall.
16 mai 2013. Funda?