| Marian_Cosmin_1996 a întrebat:

Cine imi poate da un site de unde pot lua subtitrare wrong turn 6 sau daca aveti cineva subtitrarea?

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

A aparut?
Eu sunt innbunita dupa ele. Le-am vazut pe toate de cate 10 ori. Dar nu cred ca o sa-l gasesti calumea acum. Stiam ca apare prin octombrie. Dureaza ceva pana apare si cu subtitrare.

| Alin4uuu a răspuns:

Salut tot ce iti pot oferi e una in engleza in romana cred ca nu a apaut inca https://ro.aliensubtitles.com/......izualizare