| EuPaulA a întrebat:

Cine imi poate da un site pe care sa gasesc poze cu Kate Winslet si cu Leonardo DiCaprio... poze din 1996-1997?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.imdb.com/title/tt0120338/mediaindex sunt 150 de poze! Bafta!

| Mari1997Titanic a răspuns:

Cu Kate Winslet www.katewinsletfan.com poti gasit toate pozele ei din toate filmele si photoshoot-uri.Iar cu Leonardo Dicaprio www.leonardodicapriofan.com poze din toate filmele si photoshoot-uri. Sper ca te-am ajutat.