| Lalaland11 a întrebat:

Cine imi poate spune ce se intampla cu haley si nate pana la sezonul 8 din one tree hill? Eu am ajuns pana la sezonul 3 si o sa ma uit in continuare la serial, dar vreau sa stiu ce se intampla, daca se vor impaca sau nu.

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Pai Haley la sf liceului ramane insarcinata si vor il vor avea pe James (care este un scump). Nate primeste o oferta sa sa joace dar are un accident si ramane pentru putin timp paralizat.Haley devine profesoara si Nate se apuca cu Lucas sa antreneze echipa liceului.Isi revine nate si se intoarce pe teren. Apare si o dadaca nebuna care vrea sa-l fure pe James dar o omoara Dan (a facut si el un lucru bun in tot serialul).In sezonul 7 apare o tuta blonda care declara ca este insarcinata cu copilul lui Nate dar nu-i adevarat.haley se intoarce pe scena.
Dupa moartea mamei lu haley, haley intra in depresie.
In sez 8 renunta la cariera nate si se retrage (daca continua sa joace avea sanse sa ramana paralizat din nou) si decide sa devina agent impreuna cu Clay.Haley naste o fetita. pana aici am ajuns big grin

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

Scz ca am povestit cam tot big grin