| mali18geo a întrebat:

Cine imi poate spune daca merita sa ma uiti la the vampire diaries si despre ce este vorba in mare?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Daca iti plac vampirii si povestile de dragoste, aventura si actiunea merita sa te uiti.

Serialul incepe prin prezentarea unei fete, Elena (eroina principala), o liceeana normala care se indragosteste de Stefan, un vampir de 160 si ceva de ani. In ras sosete fratele lui Stefan, Damon care are o atitudine negativa, se hraneste cu oameni, face misto de Stefan ca e "prea moale" etc. Elena are si ea o prietena vrajitoare - Bonnie, si un frate (Jeremy). Fiecare sezon se bazeaza pe o anumita poveste. Ti-as zice foarte multe despre serial, dar nu cred ca imi ajunge ziua de azi.

Iti recomand oricum sa incerci macar primele 5-6 episoade si daca iti place, sa continui. Spor!

| mali18geo explică (pentru PopAdrian):

Scuze.esti baiat?

| PopAdrian a răspuns (pentru mali18geo):

Da, stiu ca e ciudat laughing dar si mie imi place. Cred ca e singurul serial de genu' care "m-a prins" ca sa zic asahee hee

| mali18geo explică (pentru PopAdrian):

Bravo! in sfarsit un baiat care ma intelege.te uiti si la pretty little liars?

3 răspunsuri:
Întrebări recente