| brutmunt a întrebat:

Cine imi spune si mie toti membrii din Lala Band (cum ii cheama si in film pariu cu viata, si cum ii cheama si in realitate)? Cati ani au si cati sunt in total?

8 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia-18 ani
Andrei Anghel - Dorian Popa-24 de ani
Anca Anghel-Cristina Ciobanasu
Vlad Stanescu-Vlad Gherman-18 ani
Sara Nastase-Sore Mihalache-23 de ani
Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor-18 ani
Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim
Monica Bora-Alexia Talavutis
Bubu Grama - Mihai Cernea-18 ani
Sofia Drăgulescu - Gloria Melu-18 ani
Liviu Andreescu-Liviu Teodorescu
Andrada Rizea-Andrada Popa
Jenel Frumosu-Gabriel Ciocan
Dana Banciu-Ana Banciu
Rafael Cercel-Levent Sali
Razvan Oprea-Costin Cambir
Bogdan Cristea-Mihai Mititescu
Anii nu ii stiu la toti.Acum sunt in total 17.Inainte erau 20 si erau alti acum nu mai sunt tot aceeasi!

| LavricAlexandra a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia
Andrei Anghel - Dorian Laurenţiu Popa
Gio Popa - Georgiana Drumen
Rafael Cercel - Levent Sali
Anca Anghel - Cristina Veronica Ciobănașu
Sara Năstase - Sorina Cătălina Mihalache
Cristi Alexandrescu - Raphael Andrei Ioan Mihail Tudor Căprariu
Vlad Stănescu - Vlad Nicolae Gherman
Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim
Bubu Grama - Mihai Andrei Cernea
Monica Bora - Alexandra Maria Talavutis[Sau Ţalavutis, nu ştiu sigur](I se spune Alexia)
Sofia Drăgulescu - Gloria Florentina Melu
Liviu Andreescu (sau Liviu de la Vocea Romaniei) - Liviu Teodorescu
Răzvan Oprea - Costin Cambir
Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan
Diana Martin - Bianca Dragomir
Ștefan Luca - Andrei Ștefan
Laura Moise - Monica Odagiu
Nadia Anastasiu - Oana Stancu
Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu
Andrada Rizea - Andrada Popa

| FlAiser a răspuns:

Flori nu vrei rolling on the floor ii cheama andrei=ion cristi=ghiorghe iona=florica sara=joiana si aialalti stiu eu cum ii cheama. funda! plzzzrolling on the floor

| Ellena123 a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia
Andrei Anghel - Dorian Popa
Gio Popa - Georgiana Drumen
Rafael Cercel - Levent Sali
Anca Anghel - Cristina Ciobănașu
Sara Năstase - Sore Mihalache
Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor
Vlad Stănescu - Vlad Gherman
Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim
Bubu Grama - Mihai Cernea
Monica Bora - Alexia Talavutis
Sofia Drăgulescu - Gloria Melu
Liviu Andreescu (sau Liviu de la Vocea Romaniei) - Liviu Teodorescu
Răzvan Oprea - Costin Cambir
Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan
Diana Martin - Bianca Dragomir
Ștefan Luca - Andrei Ștefan
Laura Moise - Monica Odagiu
Nadia Anastasiu - Oana Stancu
Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu
Andrada Rizea - Andrada Popa big grin

| bella5 a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia- 19 ani, Andrei Anghel - Dorian Popa- 24 ani, Rafael Cercel - Levent Sali -19 ani, Anca Anghel - Cristina Ciobănașu-16 ani, Sara Năstase - Sore Mihalache -23 ani, Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor-19 ani, Vlad Stănescu - Vlad Gherman -19 ani, Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim, Bubu Grama - Mihai Cernea, Monica Bora - Alexia Talavutis - 22ani, Sofia Drăgulescu - Gloria Melu, Liviu Andreescu - Liviu Teodorescu - 20 ani, Răzvan Oprea - Costin Cambir, Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan, Diana Martin - Bianca Dragomir, Laura Moise - Monica Odagiu, Nadia Anastasiu - Oana Stancu, Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu, Andrada Rizea - Andrada Popa. sunt 20 in total.

| CatalinaMalai a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia
Andrei Anghel - Dorian Popa
Gică Popa - Gabriel Radu
Constanța Cercel - Elvira Deatcu
Gio Popa - Georgiana Drumen
Rafael Cercel - Levent Sali
Alexandru Anghel - Doru Ana
Mara Anghel - Carmen Tănase
Anca Anghel - Cristina Ciobănașu
Dr. Silviu Crăciun - Marin Moraru
Andreea Rădulescu - Diana Dumitrescu
Dumitru Dumitrescu - Dan Condurache
Raluca Dumitrescu - Adela Popescu
Sara Năstase - Sore Mihalache
Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor
Vlad Stănescu - Vlad Gherman
Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim
Bubu Grama - Mihai Cernea
Monica Bora - Alexia Talavutis
Sofia Drăgulescu - Gloria Melu
Liviu Andreescu (sau Liviu de la Vocea Romaniei) - Liviu Teodorescu
Răzvan Oprea - Costin Cambir
Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan
Diana Martin - Bianca Dragomir
Ștefan Luca - Andrei Ștefan
Laura Moise - Monica Odagiu
Nadia Anastasiu - Oana Stancu
Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu
Andrada Rizea - Andrada Popa sunt 20 in total, FUNDA?

| brutmunt explică (pentru CatalinaMalai):

Eu am zis ca numa aia din lala band nu toti din pariu cu viata daca refaci iti dau funa si sa scrii si cati ani au uitate cum am scris la intrebare.

| CatalinaMalai a răspuns:

Ioana Popa - Alina Eremia- 19 ani, Andrei Anghel - Dorian Popa- 24 ani, Rafael Cercel - Levent Sali -19 ani, Anca Anghel - Cristina Ciobănașu-16 ani, Sara Năstase - Sore Mihalache -23 ani, Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor-19 ani, Vlad Stănescu - Vlad Gherman -19 ani, Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim, Bubu Grama - Mihai Cernea, Monica Bora - Alexia Talavutis - 22ani, Sofia Drăgulescu - Gloria Melu, Liviu Andreescu - Liviu Teodorescu - 20 ani, Răzvan Oprea - Costin Cambir, Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan, Diana Martin - Bianca Dragomir, Laura Moise - Monica Odagiu, Nadia Anastasiu - Oana Stancu, Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu, Andrada Rizea - Andrada Popa. sunt 19 in total. La unele nu am gasit.