| Hanking a întrebat:

Cine imi spune si mie un serial care v-a impresionat! dar va rog, nu vreau sa aud de seriale gen twilight, the vampire diaries etc...nu-mi plac! Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| sasusaku4ever a răspuns:

The Tudors
Legend of the Seeker
Merlin
Supernatural

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomy-este un serial cu doctori foarte frumos si impresionantlove struck

| francesca89 a răspuns:

"Big Love"
Merita vazut!

| Lisadream a răspuns:

Prison break

| 12UFFY a răspuns:

El Internado, il mai da cateodata pe AXN Crime cand au ei chef.

| llinka a răspuns:

El barco...

| llinka a răspuns:

El barco ))

| llinka a răspuns:

El barbo

| llinka a răspuns:

"El Barco"

| Leonard08 a răspuns:

Los hombres de paco - il dadea inainte pe AXN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Borgias, The Tudors.

| JESSARYA a răspuns:

Secretele unui homosexual -ti se potriveste perfect

| DenissA15 a răspuns:

Pariu cu viata, narcisa iubiri nelegiuite, etc

| DeeaDeutzaTha a răspuns:

Culoarea Fericirii! Este in desfasurare pe national tv, in fiecare zi, la ora 19 si 15, mai are vreo 30 de episoade de difuzat, in total fiind 380 de episoade a cate o ora fiecare. Este un serial indian despre iubire,curaj,devotament si dragoste,dar si despre pacatul de a fi diferit. Te face sa plangi, dar si sa razi! Este cel mai bun serial, merita vazut!

| andreea220 a răspuns:

Pariu cu viata laughing