| anonim_4396 a întrebat:

Cine mă poate ajuta şi pe mine? De ceva vreme un film,dar nu reuşesc să-l găsesc, pentru că nu îi ştiu titlul.Este vorba de un cuplu cu probleme.El o sunase pe ea într-o seară şi îi votbise urât.De atunci,relaţia lor s-a răcit şi au ajuns să se despartă.S-au întâlnit pe o plajă şi au vorbit.Ce îmi mai amintesc e că fata era blondă.Şi avea un tic al ei chiar şi când vorbea cu el,să lase capul plecat şi să îşi tragă mânecile astfel încât să îşi acopere mâinile total.În final,eu se despart şi el decide să se mute din oraş.Înainre să plece,o vede pe ea într-un restaurant cu noul ei iubit.Când o vede,el îi scrie ceva pe geam şi apoi pleacă. Ştie cineva cum se numeşte filmul? Vă rog, dau funda!

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar daca ai reusit sa recunosti macar un actor sau o actrita din film cauta filmografia acestui actor/ acestei actrite pe google si or sa-ti apara acolo toate filmele. Te uiti la rezumatul lor si asa-ti dai seama cum se numeste filmul. Daca nu-ti amintesti numele vreunui actor sau actrite din film, scrie numele personajelor din film pe google si da search si asa ai putea sa-l gasesti. Daca-l gasesti sa-mi zici si mie cum se numeste, ca suna bine rezumatul pe care l-ai prezentat tu aici. Pana cand il gasesti iti recomand alt film, ca sa nu te plictisesti: "Flirting with 40", o comedie romantica.