| Anamaria6384 a întrebat:

Am și eu nevoie de o părere ...recent am ieșit într-un restaurant cu un coleg și niște prieteni comuni ...acest coleg se tine după mine cam de 2 luni și eu îl tot respingeam pana când am acceptat sa ieșim. Când am ajuns la restaurant el s-a Așezat lângă mine și ma ținea in brațe și ne-am sărutat, iar când am plecat la vreo 2 ore mi-a dat mesaj și am vorbit puțin ..de atunci nu am mai vorbit.ce a vrut sa înseamne toată treaba asta? P.s. Nu suntem colegi in aceeași clasa, să-l mai bag in seama când ne vedem la liceu? am uitat sa precizez când am ieșit el tot le zicea celorlalți ca sunt iubita lui.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate si-a dat seama ca nu te place de fapt sau asteapta sa-i mai scrii si tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar pe tine nu te duce capul ce ar putea sa insemne cand te saruti cu un baiat, sau i te asezi in brate, in locuri publice?
Ia mai gandeste-te! Este cumplit de greu?

| Anamaria6384 explică (pentru Violleta2022):

Nu m-am Așezat in brațe am și specificat ca eram intr-un loc public...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anamaria6384):

Nu te-ai asezat in bratele lui, dar te-a luat el in brate, conform textului tau: "...ma ținea in brațe și ne-am sărutat".
Deci, oare ce ar putea sa insemne?
Doamne ce greu este sa ghicesti!
Dar, de ce nu-l intrebi pe el?

| Anamaria6384 explică (pentru Violleta2022):

Nu-l întreb Pt ca nu sunt genu dacă ma bagă in seama bine dacă nu iarăși bine.da nu am formulat eu cum trebuie nu m-am Așezat la el in brațe

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anamaria6384):

Atunci de ce vii si ne intrebi pe noi : "ce a vrut sa înseamne toată treaba asta?"
Tu crezi ca noi ghicind in stele, sau telepatic aflam ce are el in cap?
Nu ti s-ar parea mai logic sa-l intrebi chiar pe el?

| Anamaria6384 explică (pentru Violleta2022):

Am spus ca am nevoie de o părere atâta tot.o părere am zis din prima!

| vocea a răspuns:

Inseamna ca i s-a luat sa te mai astepte atat si si-a gasit alta daca tu nu il bagi in seama, intereseaza-te si tu daca iti place de el cat de cat, eu nu ma tineam atat dupa o fata avand in vedere ca sunt o gramada. Suna-l vezi ce zice, intreaba-l pe el ce simte. Daca nu cautati unul mai bun.

| FaraNumePls a răspuns:

Eu zic ca a vrut o aventură

| stefansfatuitorul a răspuns:

Iubita mea calmeaza-te ca nu e nimic grav, el cel mai probabil dupa ce te-a sarutat nu a simtit nimic si a inceput sa isi puna intrebari legate de sexsualitatea lui, dupa care s-a sinucis, de aia acum nu mai zice nimic, duh!