| Pishtii a întrebat:

Cine ma poate ajuta varumiu ma bate la cap ca a vazut acu cativa ani pe nu stiu ce canal din minimax, jetix si cartoon network un serial cu monstrii care era o fata sau 2 si 2 baieti si ca nu ii power rangers dau funda numa ajutati-ma sa scap de el ca...

Răspuns Câştigător
| MangekyouSharingan a răspuns:

Cred ca te referi la Monster Warriors iar pe tipul malefic in chema Claus

| Pishtii explică (pentru MangekyouSharingan):

Da asta e mersi ai funda!

8 răspunsuri:
| AcadeaMulticolora a răspuns:

Nu mai stiu cum se numea, dar era cu niste copii care vanau extraterestrii? O fata cu bunicul ei erau extraterestrii, daca da o sa mai caut.

| Pishtii explică (pentru AcadeaMulticolora):

Nu..era in genul serialului power rangers nici el nu stie pe ce canal o fost si se luptau cu monstrii cu din astea.

| Sarj a răspuns:

Nu cumve e Juniper Lee?

| Pishtii explică (pentru Sarj):

Nu,nu erau desene era un serial cu adolescenti ce omorau monstrii ori pe minimax ori pe jetix a fost

| Sarj a răspuns (pentru Pishtii):

GATA stiu...Incearca MI 9 agenti sub acoperire(la liceu).pe una parca o cheama Daisy

| maxy2343 a răspuns:

Poi daca e o fata si 2 baieti alea sunt Ben Ten. altceva nu imi vine in cap.

| Pishtii explică (pentru maxy2343):

Nu ben ten..nu desene erau seriale.