| Pufi1999 a întrebat:

Voua nu va e dor de desenele care le dadea minimax, cartoon network si jetix acum 6-7 ani? Mie da. Azi am dat pe Disney si am vazut spioanele. Nu e ceva minunat, dar e din copilaria mea.

Răspuns Câştigător
| PurpleDark2 a răspuns:

Heyy
Mda.pe minimax nu m-am mai uitat de mult, deci nu mai stiu ce mai dau aia.Dar pe celelalte da.Pe cartoon network dau DOAR tampenii; numai batai si toate cele.Mai frumos(chiar singurul desen) este Tom si Jerry:X ca in rest.Acum mult timp erau numai desene super-desenele copilariei.Dar.
Pe Disney nu sunt asa rele.Adica sunt si rele, dar nu toate.Mai dau si Mickey mouse si d-astea, care se incadreaza si ele in "super desenele copilariei":X

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Abandoned2 a răspuns:

Dar inca se dau pe Boomerang/Cartoonito majoritatea celor mai vechi de pe Cartoon Network chiar dublate.
Alea de pe Jetix/Fox Kids...nu mai au sanse sa revina. Pe YouTube mai gasesti ceva episoade din cele mai populare precum: Viata cu Louie(cel mai bun serial animat pentru mine), Copii de la 402 s.a.m.d.
Minimax-ul nu-l stiu. Se mai uita fratiorul meu pe acest canal(cu toate ca prefera Boomerang), dar pe vremea mea nu era Minimax-ul. Eu n-am desenele copilariei pe acel canal.

| FaraGloante a răspuns:

Cata dreptate ai si eu am vazut azi spioanele la 6:50

| andreas98 a răspuns:

Da acum s-a terminat episodulbig grin