| fulgerul090608 a întrebat:

am nevoie sa m-a ajutati cu serialul power rangers. Știu ca a fost dat la teelevizor acum câțiva ani pe Jetix dar cine îmi poate da un site in care am power ranger forța mistica dau funda va rog mult!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Poti viziona aici : Http://www.trilulilu.ro/......vraja-rupt

Toate cele bune.

| fulgerul090608 explică (pentru kar1GaNNN):

Chestia e ca eu vreau toate episoadele in ordine de exemplu am ajuns sa m-a uit la episodul 5 dar nu-l găsesc nicăieri si le vreau undeva in ordine dacă le are un sit dinastia cu multe seriale sper sa aibă. Pana acum n-am descoperit nimic din ce nu stiam!

| Blamely a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/......vraja-rupt
Aparent găsești toate sau cel puțin majoritatea episoadelor pe site-ul ăsta deși nu uploadate de aceași persoană.