| klup a întrebat:

Prieteni ajutati-ma si pe mine cu desenele animat "clifford "in limba romana pentru fetita mea de 8 ani.va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Aceste desene nu se gasesc pe nici un site in limba romana, deoarece nu s-au mai difuzat la tv de foarte mult timp. Nici in limba engleza nu se gasesc episoadele intregi (am incercat sa le caut si pe youtube). Iti recomand sa-i pui sa vizioneze desene precum: "Autobuzul Magic"(de la care poate invata foarte multe lucruri utile), "Arthur", "Simsala Grimm","Andersen Povestitorul". Pe acestea si multe altele le gasiti pe diferite site-uri cu desene animate, majoritatea fiind dublate in limba romana.

| iuryy a răspuns:

Uite aici: http://www.220.ro/desene-animate/CLIFFORD-Partea-3/AjlKri8HTl/..e un episod si trebuie sa mai fie pe site-ul ala. Iubeam desenele alea:X. Sper ca te-am ajutat:* p.s. : Sa-ti traisca fetita!:*