| YooSeungHooSaranhe a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cind este premiera serialului coreean "City Conquest" va rog frumos..macar ceva informatii,, il astept de mai bine de un an si nu stiu cit sa mai astept..va rog, Funda happy

4 răspunsuri:
| cristeaflaviurafael a răspuns:

1 februarie

| KoreanGirl a răspuns:

Singurul lucru pe care îl ştiu despre serialul City Conquest este că îl are în rolurile principale pe Kim Hyun Joong [iubirea mea interzisă]. Eu încă mă recuperez după serialul City Hunter. Prea mult "City"... confused

| YooSeungHooSaranhe explică (pentru KoreanGirl):

Eu stiu ca Kim Hyun Joong e rolul principal si doar din cauza lui astept cu nerabdare acest serial... happy

| KoreanGirl a răspuns (pentru YooSeungHooSaranhe):

:]]] Şi eu la fel. Kim Hyun Joong iubirea mea interzisă. Să sperăm că va apărea curând!