| JiHyun a întrebat:

Cine s-a uitat la 49 days, imi puteti spune si mie ce se intampla in final cu personajele principale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ar fi sa vezi toata drama si sa te bucuri de fiecare episod...
In episodul 19 Ji Hyun se trezeste, isi aminteste de cele 49 de zile si este vizitata la spital de catre Yi Kyung. Programatorul (Scheduler) are ultima sa zi (din cei 5 ani) si ultima persoana din program pe care trebuie sa o insoteasca la lift este Ji Hyun. Acesta i se arata fetei si ii spune ca mai are de trait 6 zile...
Song Yi Soo se arata lui Yi Kyung si ii povesteste cum s-au petrecut de fapt lucrurile, se va afla ale cui au fost cele 3 lacrimi sincere, Kang Min Ho mi se pare ca ramane singur.

3 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

La final ajun placinta dupa ce sunt calcati de tren laughing

| alexTT a răspuns:

In final mor toti.

| alexTT a răspuns (pentru alexTT):

Calcati de tren.