| kryss456 a întrebat:

Sallut TPU imi puteti spune daca Alina Eremia si Dorian Popa personajele principale din "Pariu cu viata" sunt impreuna si in realitate?big grin dau vothappy

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Sunt doar prieteni. Au spus într-o seară, la Povestiri de noapte.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu, nu sunt.

| bLow a răspuns:

Uite http://e-protv.info/? p=814 nu sunt impreuna.

| Cookie21 a răspuns:

Nu,chiar ei au declarat asta.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Acum cateva zile au fost invitati la Happy Hour si spuneau ca sunt impreuna,poti intra pe siteul emisiunii Happy Hour si cauta acolo, in emisiune au cantat si melodia Who cares, pe data de 28 Noiembrie au fost invitati la emisiune inainte sa fie ultimul episod din serialul Pariu cu viata

| kryss456 explică (pentru FunnyLoOVe):

Am intrat dar nu zicea nici unul dintre ei ca ar fi impreuna...

| Lolly_Holly_1990 a răspuns:

Nu sunt impreuna au declarat in multe interviuri pentru ca toata lumea ii intreaba, sunt doar prieteni FF bunitongue

| 1A2l3e4x a răspuns:

Intrebarea a aparut pe mai multe site-uri si au declarat ca nu sunt impreuna