| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul acesta : http://www.cinemagia.ro/filme/mama-569428/? L-am vazut si eu este chiar HORROR, nu am vazut pana la sfarsit ca nu mai rezistam, imi era si mi-e frica ...Totusi am inteles despre ce se zicea in film,aceea fantoma era geloasa si urata :)). Cand i-am vazut prima oara fata m-am speriat.Ce nu am inteles este de ce la inceput tatal fetitelor a vrut sa le omoare,adica prima oara a mai comis o crima in casa lui am inteles si dupa a luat fetitele si s-a urcat in masina. Fata ce-a mare i-a spus tatalui sa conduca mai incet, nu a ascultat-o si asa a facut accident dupa sau dus in padure si au gasit o casa, tatal a vrut sa o omare pe fica ce-a mare dar a venit aceea fantoma si l-a omorat..Deci intrebarea mea este de ce a vrut sa le omoare? Ca nu am inteles la inceput.

1 răspuns:
| naruhina a răspuns:

Eu m`am uitat la el dar nu la tot :v tot asa imi era frica.....pai cred ca a vrut sa le omoare pentru ca era gealoasa. Nu ai vazut ca fetitele incepuse sa se ataseze de "noii parinti"? Si din cauza asta. tongue