| IgoToHellForThis a întrebat:

Cine s-a uitat la salad fingers rolling on the floor).Cui i-a placut? ce parere aveti xD.

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Am vazut cateva pe NewGrounds.
E intr-adevar foarte bine realizat. Daca nu are un scor prea mare e din cauza ca nu toata lumea apreciaza asa ceva ( sau nu intelege).

| IgoToHellForThis explică (pentru Dash):

Eu m-am uitat la toate episoadele pe youtube.Si mi se par foarte interesante adica ceva gen psihologic, horror si putin umor negru si e post-apocalyptic.Si tot salad fingers de fapt e un om care sufera efectele marelui razboi, cat si fizic atat si mintal.Cel mai fascinant episod mi's-a parut cel cu picnicul cand fata aceea a inceput sa vorbeasca iar el s-a speriat deoarece traieste intr'o lume creata de el.Si muzica de pe funal se potriveste de minune :]

| Holocaust a răspuns:

''I like rusty spoons.''
Mi-a plăcut, ce-i drept.
Am văzut toate cele 9 episoade, dar a trecut ceva timp de-atunci.

| IgoToHellForThis explică (pentru Holocaust):

rolling on the floor,,The feeling of rust against my salad fingers it's almost ORGASMIC''

| Allix13 a răspuns:

Hubert Cumberdale, Marjory Stewart-Baxter and Jeremy Fisher rolling on the floor e epic...mie mi-a placut.Umor negru tongue

| IgoToHellForThis explică (pentru Allix13):

,,taste like poo'' rolling on the floor
Ma bucur ca apreciezi asa ceva ^-^

| Allix13 a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Tu cati ani ai? Eu am 13. Ti-am trimis un mesaj pe privat daca nu ai observathappy