| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la Spartacus:Blood and Sand? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Mie mi-a placut, suna putin ciudat ca unei fete sa-i placa acest serial fiindca luptele pe viata si moarte sunt cam sangeroase,hee hee dar e foarte interesant si captivant, abia astept sa inceapa noul sezon din pacate si ultimul sad

| thefighter1 a răspuns (pentru CandyHearts):

Imi place sa vad o fata care se uita la un serial gen Spartacus. Si eu m-am uitat la cele 3 sezoane, vroiam sa vad si parerea altora despre serial. Pacar ca a murit andy whitfield, parca numai are asa farmec sad

| CandyHearts a răspuns (pentru thefighter1):

Da,ai dreptate fara Andy parca nu mai e la fel, dar oricum este un serial bun... mersi de fundawinking

| thefighter1 a răspuns (pentru CandyHearts):

Da, este un serial foarte bun. N-ai pentru ce happy

4 răspunsuri:
| MariusSorin a răspuns:

Sangeros laughing