| andrauta a întrebat:

Cine se uita jurnalele vampirilor?happy

Răspuns Câştigător
| idontknowkay a răspuns:

Eu love strucklove struck

12 răspunsuri:
| idontknowkay a răspuns:

@ynno da si eu love struck prea genial filmu`

| idontknowkay a răspuns:

Pai eu am auzit ca damon si elena vor incerca sa pastreze relatia de prietenie cat timp il cauta pe stefan thinking

| KinoAndreea a răspuns:

OMG:O mor dupa serial sunt inrbunita dupa ellaughing)

| sillvana a răspuns:

Eu sper ca stefan sa ramana cu elena si caroline cu damon.imi place mult caroline

| andrauta explică:

Mie imi place Demon, oricum in sezonul 3 se face bun si va fi cu Elenea:X.Stefan raupuppy dog eyes.

| andrauta explică:

Da caroline e cu tylor.:-s.Ma rog o sa fieoh go on

| andrauta explică:

Dar elena se opreste din al mai cauta ca i-a zis in fata ca nu mai vrea sa fie cu ea si acum nu stiu ce se mai intampla... orice e posibillaughing.

| ScarlatElenaa a răspuns:

Eu:X:Xador serialul si pe stefantonguetongue

| ynno a răspuns:

Eu am vazut cele 2 sezoane iar acum pe 16 incepe cel de al 3-lea abia astept.

| Marrryyyy a răspuns:

Euuuuu:X ador serialul asta:*am vazut toate ep in cateva zile si de atunci nu gasesc niciun serial care sa se compare cu tvd...app sper ca damon safie cu elena si caroline cu klaus:X

| ayase a răspuns (pentru Marrryyyy):

Me too

| andrauta explică (pentru Marrryyyy):

Poti sa te uiti la The secret circle si Supernatural.