| Paranormal12 a întrebat:

Jurnalele Vampirilor este pentru fete? Daca nu cine este baiat si se uita?

Răspuns Câştigător
| LolFraiere a răspuns:

Jurnalele Vampirilor nu e pentru fete sau baietihappyE pentru toata lume.Ati vazut voi undeva unde scrie ca nu trebuie sa va uitati la filmul x pentru ca e pentru fete sau pentru baieti? Sau nu ascultati melodia x ca e de fete? Fiecare se uita la ce vrea si asculta ce vrea.Deci sper ca te-am ajutat cunosc eu nij amici baieti care se uita.happy

1 răspuns:
| SladeWilson a răspuns:

Cunosc baieti care se uita.