| KamaSutra a întrebat:

Ce este asa de interesant la Jurnalele Vampirilor? Fara raspunsuri gen "Uita-te si o sa vezi"

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar fetele se uita la el.
Toata smecheria: Ian Somerhalder si Paul Wesley.
Si ghici? Dobreva face pe inocenta si 2 frati se cearta. Dar ea este impreuna cu amandoi (pe rand).
Uite cat este de interesant.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Fetele,cu exceptia mealaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Si a mea laughing
Inca ceva: nici nu sunt frumosi actorii, au peste 30 de ani.
Daca vrei un serial cu tineri incearca ''teen wolf'', joaca Dylan O'Brienhee hee

| Syndre a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai făcut curioasă și am dat un search pe google, acum sunt dezamăgită. sad Arată ca un copilaș(simpatic, dar tot un copilaș). Nu știu cât de bun e Ian Somerhalder ca actor(nu foarte, bănuiesc), dar dpdv fizic e un 10, arată mai a bărbat. big grin
Vin și eu cu opțiunea a 3a, vezi White Collar, îl are pe Matt Bomer în rolul principal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syndre):

Hmm, eu ma uit la cei apropiati de varsta mea.
Ian Somerhalder are 36 de ani, la naiba. Nu-mi place de nici o culoare.
Matt Bomer e prea matur. Nu sunt interesata.
Imi place O'Brien asta pentru ca (cum ai zis si tu ) arata a copil puppy dog eyes (mai degraba adolescent, dar fie ), poate esti mare de ani si de aia iti pare copilandru in ochi.
Ce-mi place ca te-am facut curioasa big grin

| Syndre a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 17 ani, hai 18 în câteva luni.hee hee Eh, știi cum e cu gusturile, mereu mi-au plăcut bărbații care sunt mai... bărbați. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syndre):

laughing Mie imi plac cei mai ''copii'', mai neexperimentati ca sa spun.
Unul ca Ian Somerhalder, la 36 de ani sa nu ai tu copii si nevasta mi se pare oribil de groaznic.

| Syndre a răspuns (pentru anonim_4396):

Tbh au farmecul lor și "copiii", când sunt timizi și simpatici. big grin Nu m-aș uita la unul de 36 ani, e prea mare, apreciez de la distanță dar nu mă bag. laughing Dacă mai scazi 10 ani ar fi okay.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syndre):

Nu stiu ce inseamna ''tbh'' sad

| Syndre a răspuns (pentru anonim_4396):

To be honest= sa fiu sincer/ă big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syndre):

Aa, merci happy

| Syndre a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcarie. care fata nu vrea sa fie ca aia, sta si si-o ia in parte de la fiecare pe rand. si amundoi sunt modele nu "oameni de rand".

| Syndre a răspuns:

Actorii principali arată bine(sau mă rog, în opinia mea numai ăla care îl joacă pe Damon și actrița care o joacă pe Elena, de celălalt nu-mi place).
Pe lângă asta e un fel de telenovelă oarecum superioară celor "clasice". Drama și suspansul de proastă calitate au prins mereu la omul de rând(în special la femei, băieții sunt mai mult cu acțiunea de proastă calitate).

| RaduTheTPUMaster a răspuns:

E un serial destul de tare. Mie imi place chiar foarte mult. Depinde de placerile fiecaruia. In seriale e vorba de Elena Glibbert, pers. principal ( o fata obisnuita) si fratii Salvadore, Stefan si Damon (2 vampiri). Ei se lupta cu ceilalti vampiri si cu viata lor grea. Pe zi ce trece, mai multi oameni mor si mai multe secrete apar... (cum ar fi blestemul varcolacilor). Sper ca ti-am explicat corect.