| Ionela78 a întrebat:

Cine se uita la dexter? Daca da, la ce sezon sunteti? big grin

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Nu.Pana la episoadele care s-au tradus pana acum nu. Oricum rita moare, deci nu cred ca va mai aparea.

13 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Sezonul 8. E serialul meu favorit :X

| Ionela78 explică (pentru Nanami利):

Eu sunt abia la sfarsitul sezonului 4 sad Am o intrebare.Rita apare in 8? big grin

| Intruder19 a răspuns (pentru Ionela78):

SPOILER ALERT!

Daca te referi la rita, sotia lui dexter are o iesire tragica la sfarsitul sezonului 5

| Ionela78 explică (pentru Nanami利):

Cum adica moare? Adica, moare...cum? Te rog ziiiiii-mi puppy dog eyes

| Ionela78 explică (pentru Intruder19):

Cum moare? Adica..moare numai ea sau si copilasii? sad

| Nanami利 a răspuns (pentru Ionela78):

Moare ea.O omoara un om, Tinity.Numai ea, fara copiii ei.

| Ionela78 explică (pentru Nanami利):

E ala din sezonul patru, bosorogul care actioneaza si omoara 2 femei si un barbat? :O

| Nanami利 a răspuns (pentru Ionela78):

Nu stiu pe cine omora, dar stiu ca avea o fata si un baiat si o sotie, si se poarta urat cu ei, iar de fata cu Dextr se poarta frumos.Aa, si se scrie Trinity.

| Ionela78 explică (pentru Nanami利):

Da,da. El omoara in fiecare deceniu cate trei persoane: doua femei si un barbat. Dar cum de o alege exact pe rita?sad

| Nanami利 a răspuns (pentru Ionela78):

Vrea sa se razbune pe Dexter.

| Nanami利 a răspuns (pentru Ionela78):

Nu.Pana la episoadele care s-au tradus pana acum nu. Oricum rita moare, deci nu cred ca va mai aparea.

| DanielW a răspuns:

Sunt la curent cu serialul, si e preferatul meu, bineinteles dupa Breaking Bad.

| IrinaHarastasan a răspuns:

Eu ma uit.Sunt la sezonul 2.

| Ionela78 explică (pentru IrinaHarastasan):

Si eu abia am ajuns la 4rolling on the floor E super serialul :X Ce zici?