| kajen4ever a întrebat:

Cine se uita la intalnirea inimilor? fundita

Răspuns Câştigător
| Julliette a răspuns:

Eu! Si ador serialul...:X:X:X ador cam toate filmele indiene.Mai ales melodiile :X:X...

7 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Si eu ma uitwinking Ii super tare serialul asta, imi pare rau doar ca Ridhima o sa se casatoreasca cu Sid, dar pana la urma tot cu Armaan ramane love struck

| Muhteşem a răspuns:

Eu

| lilicutza0009 a răspuns:

Eu ma uit e foarte frumos serialul o poveste de iubire pura si adevarata imi plac mult serialele indiene si mai eles melodiile

| Mandark a răspuns:

Si eu ma uit si ma bucur ca sunt mai multi care se uita happy

| Allex7 a răspuns:

Eu il urmaresc cel mai mult sunt Fan Riddhima si Arman... imi place Arman pentru ca este saritor o apara mereu pe Riddhima, are si niste tatuaje frumoase si e si comic uneori dar cam strica

| VORTEX a răspuns:

Iubita mea se uita big grin

| Alex35a a răspuns:

Si eu ma uit, nu am pierdut nici un episdod