| Anestezia a întrebat:

Cine se uita la Narcisa Salbatica ...Cum va imaginati a s-ar termina acest film? Sincer.

Răspuns Câştigător
| Giuly_3272 a răspuns:

Eu sper ca toti sa fie fericiti...iar Cristian sa nu moara! chiar daca e personajul negativ, cred ca el face "show" in aceasta telenovela!

4 răspunsuri:
| ame_7234 a răspuns:

Pai nu se termina. La toamna incepe din nou. Un nou sezon

| TheLastOne a răspuns:

Narcisa casatorita cu Tudor, Cristian mort, Emil la inchisoare, Sergiu plecat, Eliza moarta, Stefan la bunica lui Crisitan, Manuela isi creste copilul, eventual Caty ramane cu Sergiu.

| xlmpq a răspuns:

Eu presupun ca narcisa porno se va termina cu o scena de sex laughing

| BadLuckBryan a răspuns:

In ultimul episod narcisa se casatoreste cu todor! Happy ENding.