| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Cum credeti ca se va termina Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si mie imi place Narcisa Salbatica happy
eu cred ca se va intampla asa:
-Narcisa si Tudor vor trai fericiti pana la adanci batraneti impreuna cu Ileana,Stefan, Mioara, mamaie si micutul care il va aduce barza.
-Emil va iesi repede din inchisoare si isi va creste impreuna cu Manuela copilul
-Eliza se va sinucide pentru ca a murit Mircea[aproape din cauza ei]
-Katy si Sergiu vor ramane impreuna happy
-Cristian va muri in inchisoare sau chiar omorat de cei de acolo.

cam asa cred eu ca va fi
tu cum crezi?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| DozaDeVise a răspuns:

Cu siguranta Cristian va reushi sa evadeze de fiecare data cand e prins---cred ca Emil va ieshi mai repede de la inchisoare---Narcisa isi va creste copilul cu Tudor in mod normal---cred ca Eliza se va sinucide---Mircea va muri cu ea---Caty va intra la inchisoare---dar apoi va ieshi. App, tu cum crezi ca se va termina?

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

Eu nu m`am gandit inca la ce va fi deoarece as vrea sa aflu de la tv dar imi plac raspunsurile voastre
Multumesc happy

| madalinapopescu a răspuns:

Eu cred ca eliza va muri.iar tudor s narcisa vor ramne impreuna

| BlueR a răspuns:

Ca orice telenovela.