| TrollFace1234 a întrebat:

Cum credeti ca se va termina narcisa salbatica happy

Răspuns Câştigător
| applemobile a răspuns:

Cu genericul de final

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Moare toata lumea ca vine 2012

| ame_7234 a răspuns:

Pai nu se termina. Nu anul asta.

| SellyDemmzy a răspuns:

Eu cred ca Narcy ramane cu Tudor[Logik]
Cred ca Elisa moare pentru ca e bolnava dar sper ca inainte de moarte sa o accepte pe Narcisa ca sora
Emil ramane cu Manu si normal ca Dana prietena ei
Cristian la inchisoare[sper]...
Si poate [cine stie?] Cathy cu Sergiu
Si cam asta e sfarsitul

| LoveSelena a răspuns:

Final fericit:
Eliza o va accepta pe narcisa si va fi cu mircea, narcisa cu tudor, mioara cu anton, emil cu manuela, sergiu cu cati(secretara), cristian moare, mihaela ramane cu copilul, angela nu stiu cu cine.
final trist:
eliza moare, tudor moare, narcisa se intoarce inapoi la sat, mircea ramane singur, manuela si emil despartiti sergiu moare si cati gingura a si cristian vrea sa omoare o gramada lume, angela ramane gingura cam asa.

| Siyah a răspuns:

Cu o partide de sex la care participa toate personajele si care se va consuma intr-un lan de narcise. Salbatice.

| Windswept a răspuns:

Cineva moare.Sau cineva se casatoreste.Sau ambele.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cu genericul de final... evident