| crooxel a întrebat:

Chiar se termina Narcisa Salbatica azi?sad

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dasad si mi eimi pare rausad

| NoNameJunior a răspuns:

Nu cred.de-abia a inceput, nu are cum sa se termine. poate este doar o pauza.

| crooxel explică (pentru NoNameJunior):

Sincer asta sper si eu, fara acest serial nu ar mai avea nici un rost sa astept ziua de maine cu atat nerabdare... nu vreau iar viata aia gri si prafuita care o aveam inainte sa apara filmul crying

| NoNameJunior a răspuns (pentru crooxel):

Sa inteleg ca pe tine te-a ajutat serialul cu ceva?

| crooxel explică (pentru NoNameJunior):

Da, m-a ajutat foarte mult. m-a ajutat sa trec mai usor peste probleme, m-a ajutat sa fiu o persoana mai deschisa si m-a facut sa vad viata si cu alti ochi happy. pe tine nu te-a ajutat cu nimic?

| NoNameJunior a răspuns (pentru crooxel):

Eu nu prea ma uitam.am prins si eu cateva epidoade din,, Narcisa Salbatica Iubiri Nelegiuite".dar nu chiar pe toate.momentan,nu prea m-a ajutat.Dar ma bucur ca pe tine da!