| AndutzaAndu09 a întrebat:

Cine se uita la Nini?

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Eu; xx adol nini

Din pacate nu am disney c si ma uit online dar tot e super :X:X:X:X

32 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu ma uit love struck

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Si euuu!

| Biby a răspuns:

Eu!
Este cel mai frumos serial.love struck
Biby

| Neah a răspuns:

Prostii

| Sconcsiş a răspuns:

Toţi boschetarii

| yoo23 a răspuns:

Da vad ca nu ai ce face si numai intrebari tampite pui. te ajuta daca iti raspundem noi ce mancare ne place, ce culoare, si altele?

| Dope a răspuns:

Pe mine ma enerveaza Nini

| Angelsergiuboy a răspuns:

EU

primul raspuns 1 funda big grin

| Valentina00 a răspuns:

Eu

| Valentina00 a răspuns:

Eu dc?

| continutfragil a răspuns:

Eu...si imi place foarte mult :X

Răspuns utilizator avertizat
| cr9 a răspuns:

Eu. Dai funda daca iti spun ca incepe la 21:30?

| Madzzz a răspuns:

Euuu imi place mult!

| Miru_5213 a răspuns:

Eu ma uit la Nini

| Deeaa a răspuns:

Nu ma uit ca e mare porcarie

| specialistul97 a răspuns:

Eu, WoW cati fani nini laughing
E super frumos, si m-am uitat pe youtube in spaniola sa vad cum se termina serialul, si are un final superb ::big grin
Chiar daca e dramatic ca victor afla ca Nini este Nicolas, Thomas nu o iarta pentru ce a facut si pentru ca o iubeste big grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu si imi place foarte foarte mult.Numai bine.

| SelenaDesire a răspuns:

Haha, tot ce Înţeleg din serialul ăla este o forfotă, balamuc!
"Nu. nu. nu, vroaim să zic,... adică... ĂĂĂ!" Numai şi numai prostii! big grin şi multe bâlbâituri. Stai calmă fato, nu-ţi ia nimeni gâtul, poate doar eu.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Eu ma uit la nini.

funda?

| iubita_7611 a răspuns:

Tu.

| kawaii69 a răspuns:

Eu

| Deiysucza a răspuns:

Eu

| PralineFine11 a răspuns:

Este cel mai tare serial! Ma uit in fiecare seara! Abia astept episodul nou cand Tomas ia cina cu Tini! Si mai ales nu ma asteptam ca Cici sa fie fica Celinei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador pe nini, si mai imi place si sofia uitati www.desene-animate nini.ro

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Eu ma uit. Este super am ramas pok cand am vazut ca tomas a sarutato pe nini :O