| Anna4ARG a întrebat:

Cine se uita la Prison Break?
Stiti cumva cand apare sezonul 5?

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

O sa apara in 2017 si va avea 9 episoade.

| DryIce a răspuns:

Eu ma uit. Prin 2017 se zice, habar nu am ca si asa de la sezonul 3 in sus nu mai avea rost serialul ca a deviat de la subiect. E tras de par si asa. Altii zic ca nu mai apare sezonul 5 ca nu mai are rating. Sincer sa fiu eu nu as vrea sa vad sezonul 5, cine stie ce mai inventeaza poate ii duce in Romania sa evadeze din jilava rolling on the floor sa le dea idei la a nostri rolling on the floor

| Alle02 a răspuns:

Apare in 2017, am auzit ca e ultimul sezon. Încă nu se știe data exactă.