| SladeWilson a întrebat:

Cine se uita la serialul Grimm? Cum vi se pare?

8 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu mă uit ^-^. Îmi place, numai că am ratat ultimele episoade pentru că urmăresc alte 15-16 pe lângă Grimm şi nu mai ştiu la care să mă uit.
Oricum, ideea e foarte bună, actorii îmi plac, dar aş vrea să fie puţiiin mai multă dramă în ceea ce-l priveşte pe Nick.

| SladeWilson explică (pentru UnleashedPsycho):

Am intrebat ca vreau s ie u sa ma uit la el.

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru SladeWilson):

Ah, păi atunci dacă-ţi place subiectul te poţi uita, e bine realizat şi actori joacă bine. Episoadele sunt într-adevăr bazate pe poveştile fraţilor Grimm, iar "monştrii" par a fi naturali.

| daηă a răspuns:

Eu nu mă uit, dar tocmai am terminat un serial genial și nu mai știu la ce să mă uit.
Despre ce e vorba în Grimm? E interesant?

| SladeWilson explică (pentru daηă):

Povestile dn fratii Grimm puse in realitate.

| daηă a răspuns (pentru SladeWilson):

Sună interesant thinking

| Gdeni a răspuns:

Fratii grimm sunt scriitorii aia nu?straight face e misto serialul?straight face

| SladeWilson explică (pentru Gdeni):

Eu va intreb pe voi si voi ma intrebati pe mine.