| christos1234 a întrebat:

Cine stie cand va aparea noua serie din naruto akkipunden? si cate eps din shippunden sunt? 324?

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Au fost zvonuri că va apărea "Naruto Akippuden", dar din păcate nu sunt adevărate. "Naruto Shippuden" este ultima serie a anime-ului și este încă OnGoing. Până acum sunt 321 de episoade și nu se știe când se va termina anime-ul. Oricum, cred că o să mai fie destul de multe pentru că încă sunt în plin război și oricine e tipul cu mască, nu cred că o să fie înfrânt așa ușor, chiar dacă Forțele Shinobi Aliate se străduiesc din toate puterile. Și nici că am vrea să se termine happy E unul dintre cele mai bune anime-uri făcute vreodată, probabil că cel mai bun și e greu să te desparți de el happy Mulți au copilărit cu anime-ul ăsta.

| christos1234 explică (pentru mariacris98):

O noua serie va aparea 100%! Se presupune a fii un numar de 324 episoade

| mariacris98 a răspuns (pentru christos1234):

Eu știu că Masashi Kishimoto a infirmat zvonurile despre apariția unei serii numite "Naruto Akippuden" și că a spus că va scrie despre Kakashi și Sasuke și că sfârșitul anime-ului e deja determinat. Ce ar fi în plus e seria aia cu Rock Lee. Uite aici mai multe chestii:
http://narutofan.forumulmeu.ro/......-in-romana