| Elena593 a întrebat:

Cine stie cat costa biletul la Insurgent?

2 răspunsuri:
| Robyyy98 a răspuns:

Hei Elena. Eu merg de obicei la cinema in baneasa si ma costa cam 16 lei. Chestia faina e ca miercuri e Orange film si pot intra doua persoane la pretul unui bilet. Iti recomand sa mergi asa.
Din cate stiu Insurgent apare mai incolo, dar poate il gasesti aici: http://grandentertainment.ro/grand-cinema-more/filme

| Elena593 explică (pentru Robyyy98):

Insurgent se lanseaza in cinematografe pe 20, si eu as dori sa merg pe 21. Avand in vedere ca e premiera, cred ca o sa fie mai scump biletul, si de aceea eram interesata, dar multumesc oricum pentru raspuns! happy