| melisa83300_1533 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul in care a jucat Justin Bieber? Va rog fara pacaleli! Daca cineva nu stie sugur...sa nu se mai oboseasca sa scrie daca cel care stie bine sa ma anunte si pe mine plzz!

Răspuns Câştigător
| dadbnjakbdl a răspuns:

Justin Bieber nu a jucat in niciun "Never say never". in primul si in primul rand "Never say never" este o melodie pe care o canta Justin Bieber si Jaden Smith iar melodia aceasta "Never say never" este facuta dupa filmul "The Karate Kid" in care joaca doar Jaden Smith, nu si Justin Bieber. Din cate stiu eu a jucat in episoadele din CSI si School Gyrls.

| melisa83300_1533 explică (pentru dadbnjakbdl):

Multumesc! Tu ai fost parca cel mai destept dintre toti si clar sti multe despre JB!

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Justin Bieber 3D: Never Say Never
E filmul lui biografic big grin

| cosminache a răspuns:

Justin Bieber: Never Say Never si School Gyrls

| Denisaa a răspuns:

Din cate stiu eu a jucat in mai multe episoade din C.S.I.

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Never say never si School Gyrls. Funda?

| RockOut4ever a răspuns:

Daca te referi la film acesta se numeste Never Say Never si este despre viata lui Justin Bieber pana in prezent, iar daca te referi la serial acesta e CSI si e un serial politist in care au jucat foarte nulte vedete. Funda?

| Dya_2611 a răspuns:

A jucat in CSI

| RoxXyKidxD a răspuns:

Clar...e siplu...Never Say Never 3D

| rockeritza_3419 a răspuns:

Never say never (are si acee melodie care se regaseste in film )