| biencutza4u a întrebat:

Cine stie filme cu dans sportiv? pls! cel mai bun dau fundita

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stiu eu unul: "In ritm de Hip-Hop". L-am vazut la TV dar nu stiu denumirea originala (in engleza).
Oricum e vorba despre o balerina care vrea sa se lase de balet pentru Hip-Hop, e exact ce cauti.

| Silence_1239 a răspuns:

SteP up 1, 2, 3! street dance, cam asa dar daca vrei poti sa mai cauti pe google eu doar ti-am zis acelea care eu le-am vazut sunt Cool! mi-au placut foarte Mult!happyhappyhappy

| euzictutaci a răspuns:

Buna! Daca te referi la filmulete gen de la concursuri poti scrie pe youtube asa:
- Dance Masters 2010 (sau orice an vrei tu)
- Kristelek Open 2010
- Master Bercy
- Campionate
- IDSF Dance Latino
etc.
crede-ma sunt super frumoase aceste clipuri (app: fac dans sportiv big grin)