| zuzyzuly a întrebat:

Hei, stie cineva daca la cursurile de dans sportiv de la palat trebuie sa dai proba?

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Posibil, dar mai intai te invata ceva. ca sa intri n-ar fi mare scofala daca stii ce trebuie sa faci. La mine in oras se fac dansuri si ca sa intri trebuie doar sa vorbesti cu antrenorul si iti spune la ce ora sa fi si in ce zile.

3 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Nu trebuie sa dai pentru ca daca te duci la cursuri e clar ca nu ai idee cum se danseaza

| zuzyzuly explică (pentru catalinalina):

Pai am vazut ca si la actorie te pune sa inveti ceva si dupa te asculta, asa ca ma gandeam, poate se procedeaza la fel si in cazul dansurilor.

| zuzyzuly explică (pentru catalinalina):

Ok merci! :*

| catalinalina a răspuns (pentru zuzyzuly):

Posibil, dar mai intai te invata ceva. ca sa intri n-ar fi mare scofala daca stii ce trebuie sa faci. La mine in oras se fac dansuri si ca sa intri trebuie doar sa vorbesti cu antrenorul si iti spune la ce ora sa fi si in ce zile.