| alexandra_1939 a întrebat:

Cine stie filme sau seriale noi cu vampiri? Va rog spuneti-mi si mie, dar in afara de Jurnalele vampitilor, True blood, Buffy, Twailait, dau funda la cel mai bun raspuns si la restul voturi.

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Blood ties (serial) si din moment ce vad ca esti pasionata de filme cu vampiri uita-te la filmele: Interview with the vampire (chiar daca e mai vechi eu l-am considerat foarte bun) blade 1, 2, 3, 4.
Dracula 2000. Queen of the damned. Van helsing ( unul din favoritele mele), Underworld. Eu iti sugerez sa le vezi pe toate si fa abstractie de ce an is facute unele pentru ca mie mi-au placut.

3 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Academia vampirilor(serial), Interviu cu un vampir (foarte fain), Daybreakers, Priest, Being human, (nu sunt noi)

| Ditto a răspuns:

Vampire Diares
Sunt doua filme-seriale koreene Love Never Dies si "Procurorul vampir"(e un serial nou abia primele 2 episoade sunt traduse in romana online). Primul il gasesti pe viki iar pe al doilea peteava

Funda?

| Danu_1439 a răspuns:

Este un serial bun. Vampire Diares