| Raydar a întrebat:

Stie cineva Jocuri Care sa sa sperie Sufletul din tinelaughing
Vreau Jocuri Horror dar care sa aiba chestii care sa te sperie(gen Ceva care sa sara pe tine de nu stiu unde etc.nu doar monstrii care arata urat.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Pai, cel de pe vremuri, atunci cand seria avea ceva farmec, si anume Silent Hill 1, Ai putea sa incerci si FEAR, sau Alone in the Dark.
Succes!

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Daca chiar vrei jocuri care sa te sperie incearcale pe acestea : Silent Hill si Amnesia.

Succes!

| Raydar explică (pentru Lumine):

Care silent hill, pentru ca am avut 2 si nu mi s-a parut prea cine stie ce,iar amnesia,,,,nu imi mere(din cauza calcului,mi s-a dus recent o placa de rami, si mai am pana imi cumpar alta, deci care silent hill?

| Raydar explică (pentru Lumine):

Fear l-am jucat...si sincer.nu am vazut nimica scary la el-e un shooter bun dar cam atat Am sa iau silent hill sa vad cum e,daca nu imi place, Constantine, desi am vazut ca nu prea are o nota buna(IGN)

| Lumine a răspuns (pentru Raydar):

Pai, cel de pe vremuri, atunci cand seria avea ceva farmec, si anume Silent Hill 1, Ai putea sa incerci si FEAR, sau Alone in the Dark.
Succes!

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Constantine/Silent Hill/Resident Evil/Metro 2033