| Deniisa_Elena_1999 a întrebat:

Cine stie niste seriale cu vanatori de vrajitoare, chestii urate etc?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Serial:Salem (cu vânător de vrăjitoare), Beowulf: Return To The Shieldlands (2016-mini-serie),alte seriale cu vrăjitoare:The Gates, Charmed, Witches Of East End, TSC, Shadowhunters The Mortal Instruments (2016-),The Magicians, mai vezi și; Penny Dreadful, Dominion/filme, poți să încerci:The Last Witch Hunter (2015),Seventh Son (2014),Season Of The Witch (2011),The Sorcerer's Apprentice (2010),Constantine (2005),Hansel And Gretel: Witch Hunters (2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Beautiful Creatures (2013),Snow White And The Huntsman 1 și 2 (2012/2016),Beowulf (2007),Black Death (2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passions(serial)

| Daniellllll1 a răspuns:

Supernatural

| Jager a răspuns:

Fără indoială Hansel & Gretel: Witch Hunters. E foarte fain, merita vazut.

Mai merge si: Anotimpul vrajitoarei.

| GreeDD a răspuns:

Simplu. ''SUPERNATURAL''.

| AntiFeminazi a răspuns:

Supernatural e foarte fain. Pe lângă vânătoarea de creaturi amenințătoare, e și o poveste de tip dramă. Eu îl recomand.

| E46638395 a răspuns:

Nivniki vampira