| twilightt a întrebat:

Cine stie un film cu un copil care i-a fost furata mama de extraterestri.ca eu nu mai stiu cum se numeste pliz promit funda!

11 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Mars needs moms-mamici pentru marte.
uita-te la el ca e prea tare.

| Onio a răspuns:

Daca este vorba de un film animat este "Mars needs moms"

| twilightt explică:

Da si tu ceva mai palpitant m-am plictisit de comedii dar nici groaza nu neaparat ce scrie la intrebare dar pliz da-mi si mie ceva filme super ca ti-as da funda! ok?

| twilightt explică:

Dar tu cat ai? pe bune cat ai?

| twilightt explică:

Imi zici pliz cat ai?

| floresdemayo a răspuns (pentru twilightt):

Stii ceva? Mai lasa-ma cu mofturile si cu sâcâielile tale, aia nu-ti place, aialaltă nu-ti place. Uite, am sters toate recomandarile mele referitoare la filme.Tu niciodata nu esti multumita de nimic, vrei tot adaugiri si umpluturi aiurea.Nici tu nu stii ce vrei. Crede-ma, m-am saturat. Mai lasa-ma. Nici nu-mi trebuie funde. Te-ai inselat daca tu crezi ca pentru mine fundele valoreaza ceva. NIMIC! Absolut nimic, eu nu sunt "vânător de funde", pentru mine, conteaza caracterul unui om. Dacă nu-l are, e egal cu zero. De la mine sa nu te mai astepti la raspunsuri.

| twilightt explică (pentru floresdemayo):

Cu ce tiam gresit? imi spui te rog? ti-am dat funda pentru ca mi-a placut filmul, dar vreau ceva mai nu chiar atat de amuzant da! daca te deranjeaza intrebarile mele nici nu trebuie sa raspunzi.dar nu imi zici mie ca nu am caracter.ai inteles? daca un om nu e prea hotarat nu inseamna ca n-are.ok? deci raspunsuri stupide(ca al tau de acum)nu ma intereseaza.asa ca vezi-ti de intrebarile si raspunsurile talesi daca te deranjeaza ale mele nu mai raspunde la ele.si ma doare undeva ca nu mai imi dai tu raspunsuri.da recunosc ca au fost frumoase ti-am dat funda(mai repet o data acum)pentru ca intr-adevar mi-au placut mult dar gusturile mele sunt asa:imi place doar o data sa vad un film de comedie, imi place sa vad de cate ori am posibilitatea twilight, imi plac filmele cu vampiri. vrei mai mult? contacteaza-ma dupa ce termini cu caracterul tau irelevant. good bay!

| Snowclaw a răspuns:

Mars needs moms

| Raggy a răspuns:

"Mame pentru Marte" se numeste

Il poti vedea aici: http://fastupload.rol.ro/video/ccc16c92e6e5c9393b0d29d57a6f183c.html

Sper ca te-am ajutat :D

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Sunt niste desene mai noi si in traducere se numeste,, Mame pentru Marte''