| AG a răspuns:

Narcis Iustin Ianau, deoarece are o voce absolut superba. Asemenea voci sunt foarte rare, si merita sa castige.
Adrian are si el talent, dar oricine poate canta ce canta el, in schimb foarte rar vezi un om cu darul lui Narcis

| LauraMB a răspuns:

Tutu adrian:X

| M a răspuns:

TuTu Adrian.love struck
De ce? e simplu: stie sa compuna. stie sa cante. stie sa danseze. love struck e fff talentat.El merita!happy

| Dean1996 a răspuns:

De ce a primit @AG stupid pentru că are o altă opinie?straight face. Fară supărare,dar toți ați zis Țuțu Adrian,okay,nu am nimic cu el,din contră,atunci când am auzit melodia lui la preselecție am ascultat-o încontinuu,mi-a placut și-mi place.Îmi pare rău că i-au murit părinții,este de apreciat că a continuat să lupte,să spere,a ajuns unde a ajuns,în finala Românii au Talent,dar nu cred că el va câștiga,pentru că el are talent la compus versuri,are,să faci versurile alea de la,,E evident că românii au talent" într-o oră,sau ceva,când era în tren,este un talent,dar în rapp nu îți trebuie o voce excepțională, și plus că, părerea mea este că bătălia va fi între Rebecca și Narcis.Au voci asemănătoare,ambii muncesc.Și mie îmi place Adrian,dar nu-l mai comparați cu Narcis,pentru că nu seamană deloc unul cu altul, nici fizic, nici la genul muzical.Este o concurența într-adevar, dar atât!
Ianău are mai mult talent ca Țuțu.Imi plăcea mai mult de Adrian, dar când am văzut ce poate face Narcis, în semifinală, mi-am schimbat opinia.Hai cu stupizi acumbig grin.Cât sunt calzi!
Să câștige ăl mai talentat!

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Tutu Adrian deoarece imi place foarte mult, e foarte dragut si poate cel mai important lucru pentru ca e un adevarat luptator.Atunci cand i-a fost mai greu nu a renuntat a mers mai departe cu capu' sus,si de asemenea este si foarte talentat pentru ca, cred ca e foarte greu sa compui singur melodia, versurile etc. Sper sa castige pentru ca a primit prea multe lovituri de la viata...

| dyana_9040 a răspuns:

Tutu imi place si are talent dar cred ca cosmis are un adevarat talent si ca merita sa castigebatting eyelashes