| madalyna a întrebat:

Cine doriti sa castige la "Romanii au talent"? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Pai eu zic ca hip hoperul acela orfan merita pentru ca are un talent vocal si este bun si la inima, in loc sa scrie versuri despre chestii ** mai bine satransmita mesaje pozitive prin aceasta muzica zic eu

3 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Narcis pentru. ca nu oricine poate canta ca un contra-tenorbatting eyelashes
de dansat poti, de scris versuri poti[mai rar]. el se numara printre aia 5o de oameni din lume ce au talentul astabatting eyelashes :*

| Ododododo a răspuns:

Alin Pustiulica ala danseaza mult mai bine ca un dansator profesionist si nu stiu dar ii cam place pe scene si fetele alea doua cristina si alina parca sunt prea penale fetele Lol

| thecodgaby a răspuns:

Narcis iustin marius, as vrea deoarece are o voce incredibila.Totusi este mai mult de fata insa nu mai conteaza.O voce ca aia merita orice mai mult decat sa castige doar un concurs Ar putea ajunge unul dintre cei mai mari cantareti de muzica sofron din lume