| victor_5376 a întrebat:

Cite serii are filmul serial narcisa salbatica

Răspuns Câştigător
| ame_7234 a răspuns:

Mai sunt doua sezoane. Unul care incepe din toamna si are vreo 70 de episoade. Si celalalt care incepe dupa vacanta de iarna in ianuarie 2012 si va avea si acela in jur de 70 de episoade

2 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Vrei sa zici sezoane? unul care se termina curand, cu al doilea ramane de vazut. funda?

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Are 3 sezoane/serii.
Momentan sunt la a2-a, care am citit eu undeva pe net, că va avea finalul pe 16 iunie.
A3-a serie va începe la toamnă.
Citește mai multe aici : http://www.tvmania.ro/......49097.html
Pa-pa.