| PetersburgZenit a întrebat:

Credeti ca Placinta Americana va mai scoate un nou episod in afara de cel din 2012 (REUNIUNEA)?
Si poate imi dati un site cu noile filme care se scot

FUNDA!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu o sa mai apara nici un film cu American Pie.

Site cu noutati despre filme : cinemagia.ro, imdb.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper din tot sufletul sa nu. O comedie mai proasta si mai jenanta ca aia nu cred ca se mai face.

| PetersburgZenit explică (pentru anonim_4396):

Proasta si Jenanta in ce fel, poate ca tie nu iti place dar alti oameni iubesc seria Placinta Americana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PetersburgZenit):

In sens care tin strict de calitatea actului artistic cinematografic. Valoare nula, numai buna pentru cei cu IQ subunitar, ca doar lor le este si destinata toata seria.