| messi25 a întrebat:

Credeti ca va fi de lunga durata cuplul kate&wiliam

Răspuns Câştigător
| randy34 a răspuns:

Desigur.Ei si-au luat multe angajamente fata de popor si de Dumnezeu.Printul William mie mi se pare foarte serios si intelegator si nu cred ca va renunta la persoana iubita.Iar kate este indragostita de el si acum dupa ce s-au casatorit cei doi vor avea obligatii si indatoriri mai ales cand william va fi rege.
Sper ca Charles sa nu fie urmatoru rege chiar daca asa ar fi "regula".
Si abia astept sa scapam de baba aia de regina.Nu mai pare a mai putea sa conduca o tara la 93 de ani.

3 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Pai sunt deja de 10 ani si cred ca vor fi pentru totdeauna impreuna

| AmandytaErhan a răspuns:

Nu stiu, dar sper sa se esparta si sa se casatoreasca cu alta ca vreau s mai vad o nnta regala ca astawinking glumitza, cred ca william se va desparti de ea in curand...o sa ne arate timpu (dar sant ata de frumosi impreuna)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa angajamentele ce si le-au luat unul fata de altul in fata Domnului, si dupa seriozitatea fiecaruia.de sentimente no comment.