| JetBlueJet a întrebat:

Credeti ca vor mai aparea si alte filme "Piratii din Caraibe" happy

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Va aparea Piratii din Caraibe 5 : Dead Men Tell No Tales, in care Sparrow va cauta tridentul lui Poseidon. http://www.imdb.com/title/tt1790809/. Va aparea in 2017.

| JetBlueJet explică (pentru Sn4k3):

:O Merci Merci Merci big grin M-ai facut sa ma simt de parca mi s-a luat o piatra de pe inima tongue big grin :*

| Sn4k3 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cu placere happy.

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Nu, pentru ca este original.

| JetBlueJet explică (pentru Idkidk):

Vreau sa spun ca tot cu aceleasi personaje etc. Doar ca, cu noi aventuri.