| HappySadness a întrebat:

Care personaj din Narcisa Salbatica credeti ca este mai diabloic: Eliza sau Cristian? Pentru argumente dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| KittyPinker a răspuns:

Amandoilaughing, dar mai degraba Eliza deoarece este o fire nervoasa, sireata si nu o suporta pe Narcisa. si ma enerveaza deoarece o tot otraveste pe Narcisalaughing. ea e si geloasa pentru ca ii place de Tudor.
La inceput, Cristian mi s-a parut inocent dar acum e diabolic. cea mai diabolica faza a fost cea cu Emillaughing
fundita?puppy dog eyes:*

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cristian pentru ca la omorat pe Octavian,pe David,(le-a stricat fericirea manuelei si lui emil) si lista lui ontinua:Eliza,Narcisa,Tudor, Manuela, Emil

| Yzzza a răspuns:

Amandoi ma scot din sariteangry.La inceput l-am crezut pe cristian inocent si de treaba dar stii si tu vorba aia; mata blanda zgarielaughing.iar pe eliza nu o suport de la bun inceput...cand il vad pe cris ce malefic ii si cate rele ii face la saracii aia doi(Manuela si Emil) imi vine sa sparg ecranu la televizor numa cand il vadlaughing.Pe Eliza intr-un fel o inteleg pentru ca totusi, din cauza geloziei cred ca ii crapa mintile numai cand il vede pe tudor langa narcisa; dar totusi.intrece masura. exagereaza! si ma mai enerveaza uneori procuroarea aia, Angela.si la aia ii fuge mintea.Sia propo de emil.la inceput mi so parut un mare porc nesimtit dar pana la urma vad ca chiar o iubeste pe manuelahappy.Ma rog.in general ii cam supot pe toti in afara de aia doi, Eliza si Cristian.happy fundiza?big grin

| NirvanaE a răspuns:

Daca vreti sa stiti, Cristian e cel mai diabolic! A omorat vreo 4 oameni! Pe Octavian, pe David, pe Paul si pe Natasha! Eliza este sora Narcisei! Ea nu stia asta! Uitati-va ma la toate episoadele si vedeti ma cu ochii vostri cum e cu faza cu diabolicu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt malefici. Oricum o scorpie mai buna decat Eliza nici nu cred ca ar fi gasit...Vom vedea la final care este mai diabolic dintre cei doi.

| monicutza98 a răspuns:

Amandoi,dar mai diabolica este Eliza, nu o suport deloc, face tot ce poate sa o omoare pe Narcisa

| gabriela_7161 a răspuns:

Cel mai diabolic e Cristian!

| iuliana_6834 a răspuns:

Mai diabolic parerea mea, este Cristian.