| iuliaa_1458 a întrebat:

Cu ce pot sa fac cd`uri in afara de nero?

Răspuns Câştigător
| RC92 a răspuns:

Cu CDBurnerXP, un program foarte simplu de utilizat, chiar si in limba romana, cu care poti alege sa lasi discul deschis (adica sa-l poti folosi si a doua oara) daca vrei. Important este ca nu ocupa mult, si nu-ti ia mult timp la instalare asa cum face nero. Link-ul de downloadat este urmatorul (alegi in dreapta sa descarci ultima versiune): http://filehippo.com/download_cdburnerxp/7947/ sau ca sa ajungi direct la download (care porneste in cateva secunde de la deschiderea filei) intra aici: http://filehippo.com/......548a5cf0/. Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| music4ever a răspuns:

Nu trebuie neaparat un program. Ex:eu vreau sa pun muzica pe cd. dau copy iar apoi in folderu de la cd dau paste merge sa stii

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Buna

incearca Ashampoo Burning Studio 9 e bunwinking

bafta :*

| ELD a răspuns:

laughingsi ce treaba are nero si cd`urile cu filme& seriale? vedeti cum nu respectati categoriile?