| missmine a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane ioana in pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Buna.Pai,probabil ca in final, Ioana tot cu Andrei o sa ramana.Dar din cate am vazut in secvente, Ioana se saruta cu Vlad.Este posibil sa ramana si cu Vlad.Dar crede`ma in final se va impaca Ioana si Andrei si vor fii fericiti pana la adanci batraneti. Funda?smug

5 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Ce intrebare, e logic ca, cu Andrei.Ca in orice alta telenovela, la sfarsit ttul e roz si toata lumea se iubestelaughing

| asjkldfg a răspuns:

Cred ca luni, in ultimul episod din acest sezon, se vor impaca Ioana si Andrei! Adica asa as vrea sa se intample!
Tu cu cine ai vrea sa ramana Ioana?

| missmine explică (pentru asjkldfg):

Cu andrei normal! le sta bine impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Cu Andrei,e clar! Am fost la Afi Palace Cotroceni să îi văd,am fost în primul rând și am văzut că s-au sărutat,sunt și în realitate înpreună, dacă vrei îți dau filmările pe net, fundiță?

| bucurteodora a răspuns:

Normal ca va ramane cu Andrei ei sunt protagonistii serialului